PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33386}
6,5 144 466
ocen
6,5 10 1 144466
5,8 18
ocen krytyków
Starsza pani musi zniknąć
powrót do forum filmu Starsza pani musi zniknąć

Irytujący!

ocenił(a) film na 1

Wiem, że o tą irytującą starszą panią w tym filmie chodzi, ale tak bardzo mnie ona denerwuje, że nie mogę tego filmu oglądać!

Charlotte98

mnie bierze ... jak ją widzę!

ocenił(a) film na 10
Charlotte98

mnie też irytowała,ale jak sama pisałaś o to właśnie w tym filmie chodziło.Moim zdaniem film naprawdę fajny ;)

ocenił(a) film na 4
Charlotte98

angielski dowcip w tandetnej formie. Bez śmiechu,a co gorsza miernota i sztuczność scen,mimiki i wykonania,

ocenił(a) film na 8
Charlotte98

Odniosła swój aktorski sukces skoro denerwowała tak bardzo przez szklany ekran, że nawet nie chciało Ci się kończyć filmu :D Aż strach pomyśleć o posiadaniu takiej sąsiadki :)

ocenił(a) film na 4
Charlotte98

Mnie też ona denerwowała. Nie żałowałbym jej, gdyby ją zabili.
Jak ktoś żeruje na dobroci innych to powinien dostać na co zasłużył. Bo jak stara się wzbudzić czyjąś litość dla własnych korzyści, to względem tej osoby nie powinno być litości. Już wystarczająco dużo dostała jej wcześniej.
Tylu rodzinom wcześniej zniszczyła już życie. To ma być komedia? Mnie znęcanie się nad ludźmi nie śmieszy.

mateusz85mmk

"Nie żałowałbym jej, gdyby ją zabili". Polecam wizytę u psychiatry. To co mówisz nie jest normalne.

ocenił(a) film na 4
chwilozof

Nie wiem jakie dać ci przykłady filmów, bo nie widzę twojego profilu, ale zdam ci pytanie.

Czy żal ci było śmierci: Voldemorta ("Harry Potter", Imerratora ("Gwiezdne Wojny"), Hitlera (różne filmy), naczelnika więzienia z "Skazanych na Shawshank", Saurona ("Władca Pierścieni") lub cezara Kommodusa ("Gladiator").

Widz zwykle oczekuje, że najgorsi bohaterowie poniosą zasłużoną karę. Idąc twym tokiem myślenia każdy widz musiałby leczyć się po co drugim filmie.

mateusz85mmk

Bo większość ludzi odróżnia fikcję filmową od prawdy (wyjątek Hitler, ale był naprawdę wredny!) i rozumie, że próby zabicia na ekranie poza nim to dwie różne sprawy. Oczywiście, żałowanie złych bohaterów też nie jest niczym nagannym (Voldemorta było mi trochę żal ;)
Gandalf krytykował Froda za chęć zabicia Golluma i twierdził, że jemu żal nawet orków.

ocenił(a) film na 1
Charlotte98

Zupełnie się zgadzam. Obejrzałem raz i na drugi się nie zdecyduje. Na niemal 400 obejrzanych filmów do tej pory tylko jeden zgarnął ocenę 1. Właśnie ten .

karolfilek

Niesamowite. Skoro twórcom udało się stworzyć tak irytującą postać, która faktycznie taka miała być w filmie, to należy mu się 10/10, a nie 1/10...

ocenił(a) film na 2
Charlotte98

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Oglądałam dawno temu film, w zasadzie dokładnie już nie pamiętam, ale to poirytowanie pamiętam do teraz:P

Charlotte98

Mam tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones