PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33386}
6,5 144 490
ocen
6,5 10 1 144490
5,8 18
ocen krytyków
Starsza pani musi zniknąć
powrót do forum filmu Starsza pani musi zniknąć

Lekko naciągane

ocenił(a) film na 6

Trochę nieporadne było to małżeństwo, a spisek staruszki, dewelopera oraz policjanta naciągany. Gdyby oboje pracowali poza domem, nie mogłaby ich nękać. A gdy nawet jedno z nich zostało, to wystarczyło starszą panią olać, bardziej stanowczo odprawić albo wręcz nawrzeszczeć na nią:) A w nocy można było albo wezwać policję(tylko nie tego sierżanta Dana) na zakłócanie ciszy nocnej albo również skrzyczeć i stanowczo zabronić włączania TV w nocy. A jakby chciała fachowców, to niech za nich płaci z własnej kieszeni... I po kłopocie:)

Ryloth

mialam podobne wrazenie. zdziwila mnie tez sytuacja, kiedy laska stracila prace, to facet wychodzil do kawiarni/pubow aby dokonczyc ksiazke.. jakby nie mogl zrobic tego wczesniej i zostawic starusze sama sobie ;d

ocenił(a) film na 6
ephelouss

No po to kupił mieszkanie, żeby nie latać po kawiarniach i mieć spokój:) Ale staruszka mu to uniemożliwiła.

ocenił(a) film na 7
Ryloth

głupia stara pinda -.-

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Może i jest troche naciągane, ale przyznaj że ogólnie miło się to ogląda:) Jest dużo humoru, zakończenie ciekawe i niespodziewane, a bohaterowie świetni( szczególnie pani Connelly):P. Cały film jest lekki i przyjemny:)

ocenił(a) film na 6
Megawiki2001

Ja kibicowałem im, a nie staruszce:) Ta ich uprzejmość mnie z lekką denerwowała.

ocenił(a) film na 6
Ryloth

Myślę,że zbyt poważnie podchodzisz do tego filmu. Twoja reakcja byłaby dobra gdyby to był jakiś dramat lub coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

E, bez przesady:) Lubię komedie. Ale nieporadność tych bohaterów była trochę irytująca.

ocenił(a) film na 6
Ryloth

Wydaje mi się,że o to w tym wszystkim chodziło.Nie mogli jej znieść,ale dobre maniery także brały górę więc ich plany były ostro zbalansowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones