PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33386}
6,5 144 416
ocen
6,5 10 1 144416
5,8 18
ocen krytyków
Starsza pani musi zniknąć
powrót do forum filmu Starsza pani musi zniknąć

Tak jak w temacie tylko chodzi mi o komedie przy których można się pośmiać typu Straszny Film, Naga Broń, Porąbani itp. nie typu Forest Gump czy Naciągacze bo to są raczej poważne filmy, chodzi mi o takie przy których można się "popłakać ze śmiechu" Ciekawe kto poda najlepsze tytuły ;D

Pozdrawiam myślę że tytuły przydadzą się nie tylko mi ;D

killerek132

proponuje wejść CI na aktorów typu: Ben Stiller, Jim Carrey, Adam Sandler czy Leslie Nielsen - on raczej nie często gra w zwykłych filmach (lub innych aktorów których lubisz:P) i przejrzeć filmy w których grali;)
Domyślam się że popularne komedie w stylu "wieczny student" czy "american pie" już oglądałeś;) W sumie to nie wiele tytułów przychodzi mi na myśl ale na razie mogę CI polecić np "jazda na maksa" "Superhero" "wasza wysokość" oraz np "harold i kumar";) bardzo polecam też "Mardi Gras: Spring Break " ;P
Mam nadzieję że któryś z filmów przypadnie CI do gustu;) (w sumie są to różne rodzaje komedii), a jeżeli sobie jakieś tytuły przypomnę to dam znać;D

ocenił(a) film na 7
Abaraham

ok dziekować

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Xerxoo

To nie ja. Ktoś się podszył. Ja nie mam dwóch oo na końcu nicka.

killerek132

Kac Wawa powinno Ci pasować jak ulał.

ocenił(a) film na 7
Xerxo

ty widziałeś tą ocenę 7 tysięcy głosów na 1 jeszcze takiej oceny nie widziałem

killerek132

widziałem

ocenił(a) film na 6
Xerxo

Zgadzam się kac wawa będzie idealna do rychłej śmierci po seansie albo nawet w trakcie ze śmiechu.

ocenił(a) film na 7
killerek132

Polecam coś z Atkinsonem, jeśli on Cię nie denerwuje <bo znam takie osoby> np "Johnny English". A inne, które przychodzą mi do głowy to "Wyścig szczurów" i ... hmm wyleciały mi inne tytuły x)

killerek132

Ja, jeśli ma czas na seriale, proponuję ci Jak poznałem waszą matkę. 1,2,3,4,5 sezon to czysta salwa śmiechu, później trochę mniej. Albo Teorię Wielkiego Podrywu.

Bowen

Absolutnie się zgadzam!! Mówie wam przy Teorii Wielkiego Podrywu można boki zrywać. Uwielbiam ten serial!!! ;]

killerek132

Zobacz zgon na pogrzebie wersja brytyjska jest o wiele lepsza od amerykańskiej. I inne takie jak Znokautowani, Komedia romantyczna i najnowsza częśc american pie

ocenił(a) film na 10
killerek132

Fajna z niego babka,Zamiana ciał ,wszystkie w krzywym zwierciadle czyli parodie np.Czy leci z nami pilot? ,Strzelając śmiechem,Hot Shots 1 i 2 jest tego multum szczególnie jak ktoś poradził z Jimem Carreyem i innymi komikami

ocenił(a) film na 9
killerek132

Mr. Bones, Bez kontroli, Przyjaciel gangstera, Eurotrip, To nie kolejna komedia dla kretynów

ocenił(a) film na 10
killerek132

Jaś fasola - nadciąga totalny kataklizm !! ja sie poryczałem ze śmiechu xD

ocenił(a) film na 8
killerek132

Duże dzieci, Zanim odejdą wody

ocenił(a) film na 7
killerek132

Polecam hmmm np ,,But manitou", ,,Duplex"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones