One Direction

8,0
15 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby One Direction

Nie wypowiadajcie się na tematy, o których nie macie pojęcia. Czy wiecie cokolwiek o One Direction? Zapewne nie, więc możecie darować sobie bezpodstawne komentarze :)

Ariette_

A co mamy wiedzieć? Mi wystarczy, że tworzą okropną muzykę, psują doskonałe utwory innym zespołom i opętują miliony takich napalonych nastolatek jak ty.

loukas321

To, że jakaś muzyka ci się nie podoba, nie znaczy, że jest okropna. Każdy ma inny gust a niektórym niedojrzałym ludziom, uważającym się za pępek świata, nie da się tego wytłumaczyć.
I jasne, zdarzają się "mniej normalni" fani, ale każdy zespół, piosenkarz, aktor i inny celebryta takowych posiada i niestety nie ma wpływu na to, kim są jego odbiorcy.
Wypowiedzią "opętują miliony takich napalonych nastolatek jak ty" udowodniłeś, że twój poziom inteligencji można porównać do IQ krzesła. Masz jakieś paranormalne zdolności, które po jednym komentarzu napisanym przeze mnie pozwalają ci na określenie mojej tożsamości? Wątpię. Nawet jeśli tak jest, to w tym przypadku się nie sprawdziły.

Ariette_

''To, że jakaś muzyka ci się nie podoba, nie znaczy, że jest okropna. Każdy ma inny gust a niektórym niedojrzałym ludziom, uważającym się za pępek świata, nie da się tego wytłumaczyć. '' - tu się objawia twoja hipokryzja. Nie rozumiesz, że dla kogoś kto nie lubi miałkiej popowej sieczki ich muzyka jest okropna? Piszesz ''każdy ma swój gust'', a gdy ktoś piszę o nim, twierdzisz, że uważa się za pępek świata?

''I jasne, zdarzają się "mniej normalni" fani, ale każdy zespół, piosenkarz, aktor i inny celebryta takowych posiada i niestety nie ma wpływu na to, kim są jego odbiorcy.'' - niestety, ma ;)

''Wypowiedzią "opętują miliony takich napalonych nastolatek jak ty" udowodniłeś, że twój poziom inteligencji można porównać do IQ krzesła. Masz jakieś paranormalne zdolności, które po jednym komentarzu napisanym przeze mnie pozwalają ci na określenie mojej tożsamości? Wątpię. Nawet jeśli tak jest, to w tym przypadku się nie sprawdziły.'' - skończ się ośmieszać, błagam. To jak bronisz tego ''bojsbendu'' i swoich poronionych poglądów o czymś świadczy. Nie mam siły, z tobą dyskutować, psychofanki (nawet tak (nie)starannie zakamuflowane jak ty) ze względu na swą tępość, nie są zdolne do wymiany argumetów.
Bez odbioru



loukas321

Cóż, może jednak nie "bez odbioru"

"''To, że jakaś muzyka ci się nie podoba, nie znaczy, że jest okropna. Każdy ma inny gust a niektórym niedojrzałym ludziom, uważającym się za pępek świata, nie da się tego wytłumaczyć. '' - tu się objawia twoja hipokryzja. Nie rozumiesz, że dla kogoś kto nie lubi miałkiej popowej sieczki ich muzyka jest okropna? Piszesz ''każdy ma swój gust'', a gdy ktoś piszę o nim, twierdzisz, że uważa się za pępek świata?"

Nie napisałeś o swoim guście, tyko obraziłeś czyjąś muzykę. Wyraziłbyś swoją opinię pisząc np. "nie podoba mi się ta muzyka".

"''I jasne, zdarzają się "mniej normalni" fani, ale każdy zespół, piosenkarz, aktor i inny celebryta takowych posiada i niestety nie ma wpływu na to, kim są jego odbiorcy.'' - niestety, ma ;)"

Jaki?

"''Wypowiedzią "opętują miliony takich napalonych nastolatek jak ty" udowodniłeś, że twój poziom inteligencji można porównać do IQ krzesła. Masz jakieś paranormalne zdolności, które po jednym komentarzu napisanym przeze mnie pozwalają ci na określenie mojej tożsamości? Wątpię. Nawet jeśli tak jest, to w tym przypadku się nie sprawdziły.'' - skończ się ośmieszać, błagam. To jak bronisz tego ''bojsbendu'' i swoich poronionych poglądów o czymś świadczy. Nie mam siły, z tobą dyskutować, psychofanki (nawet tak (nie)starannie zakamuflowane jak ty) ze względu na swą tępość, nie są zdolne do wymiany argumetów."

Nie mam zamiaru bronić "tego ''bojsbendu'' i swoich poronionych poglądów" po prostu chciałabym, żeby ludzie w internecie przestali się we wszystko wpieprzać i uważać, że "każdy ma mieć takie samo zdanie jak ja, inaczej jest "tępy""

Tym razem bez odbioru.

Ariette_

No, niestety nie da rady ich lubić. Są tak, z braku innych określeń, babskim zespołem, że przy nich kobiety są męskie!
Takie "ONE WAY OR ANOTHER" w wykonaniu Debbie Harry i zespołu Blondie, w porównaniu z OD, cóż... tych wykonań nie dzieli przepaść, ale Rów Mariański:-)
Porównanie:
https://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc
https://www.youtube.com/watch?v=0HNqJur7RXY
https://www.youtube.com/watch?v=4nQ9PlLW4Gc
Debbie Harry miała w sobie charyzmę, którą mogłaby obdzielić całą płeć! Zwykła mawiać: "Jedyną osobą, w którą naprawdę wierzę, jestem ja sama".
"Gdyby na świecie nie było seksu, to bym go wymyśliła"!
Zaiste cudowna dziewczyna! Dojrzała emocjonalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones